Kentpar

HAKKIMIZDA

Kentpar 1971 yılında iş hayatına kurucuları Şükrü ve M.Ali Kütük ile Kent Otomotiv olarak başladı. Geçen yıllar içinde kendini yenileyen, insana yatırıma kalitenin sürekliliğine önem veren ve ürün yelpazesini çok geniş bir alana yaymayı hedef alan Kent Otomotiv krank kasnağı üretiminde Türkiyenin en büyük ihracatçısı konumuna geldi. Kent otomotiv 2006 yılında adını KENTPAR OTOMOTİV VE MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞTİ. olarak değiştirmiştir.

Konusunda uzman bir yönetim ve üretim anlayışı sergileyen Kentpar Otomotiv günün koşullarına uygun şartların tesisine ve kaliteye her zaman büyük önem vermiştir. 2005 yılından bu yana ISO 9001 kalite sistemine uygun çalışmakta olan firmamız küresel firma olma yolunda büyük adımlarla ilerlemektedir. Gayemiz ürettiğimiz ürünlerin arkasında güçlü bir marka olmak ve pazar payımızı her geçen gün yükseltmektir. Kentpar bu gayesi ile yatırımlarına her gün bir yenisini eklemekte ve giderek güçlenen bir sisteme sahip olmaktadır.

KENTPAR kaliteli ve güvenilir mamul üretmeyi, müşteri istek ve beklentilerini en üst düzeyde sağlamayı, kalite yönetim sistemini iyileştirerek sürekli geliştirmeyi, pazar payını ve rekabet gücünü artırarak sektöründe lider bir kuruluş olmayı taahhüt eder.